Mustafa Şengül Hukuk Bürosu; müvekkillerine  hukukun birçok dalında hukuki destek ve danışmanlık hizmetini; ulusal ve uluslararası iş dünyasının gereklerine uygun, çözüm odaklı, zamanın geri kazanılamaz bir olgu olduğu bilinciyle hızlı ve etkin bir şekilde vermek üzere, Av. Mustafa Şengül  tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu tarihten bu yana, Trafik kazaları,İş kazaları, Araç Değer kaybı, Yanlış Tedaviden Kaynaklı Tazminat davaları, Şirketler Hukuku ve Ticaret Hukukuna İlişkin İşler, Telekomünikasyon, Alt Yapı Projeleri, Fikri Mülkiyet, İnşaat, Enerji, Su ve Tabii Kaynaklar, Rekabet Hukuku, Dava ve Tahkim hizmetleri sunmaktadır.

Son derece karmaşık konuları basitleştirerek, pratik ve yaratıcı çözümler üretmek konusunda önemli bir uzmanlığa sahip olan büromuz, Türkiye’de yatırım yapan müvekkillerine pek çok alanda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Ofisimiz, son derece titiz ve detaylı bir hazırlık süreci sonunda yürütülen adli ve tahkim yargılamalarında son derece olumlu sonuçlar alarak bu alanda da güvenilir bir büro olarak öne çıkmaktadır.